Mladí hasiči

Náštěva Hasičů v Liberci

20.března mladí hasiči navštívily hasiče na Liberecké stanici.

Krásné sobotní ráno se mladí hasiči sešli kolem deváté hodiny u hasičárny a vydali se na cestu do Liberce, kde  navštívili sídlo profesionálních hasičů. Zde se  nás ujal velitel  družstva Václav Růžička, který nám řekl některé informace o prací  hasičů na stanici a při zásahu. Dále se nás ujal hasič-strojník Radim Mužíček , který nám provedl požární stanicí(tělocvičnou,operačním střediskem) a ukázal techniku a vybavení zásahových vozidel. Zde se děti mohli podívat do jednotlivých požárních vozů. Vysvětlil použití speciálních kontejnerů  při zvláštních událostech. Nakonec se všechny děti svezli na nádvoří před stanicí v pásovém obojživelníků(Hägglunds BV 206).Tímto bych chtěl poděkovat libereckým hasičům.
Foto v Galerii.